Daruj sílu minerálů

Daruj šperk.

Daruj poukaz.

Daruj minerál.

Jedinečné šperky z cínu

  • Každý šperk z minerálu vyrábím sama ručně technikou pájení bezolovnatého cínu s příměsí stříbra. Všechny kamínky si pečlivě osobně vybírám a každý z nich mi při procesu výroby projde rukama hned několikrát. Minerály dodatečně již neopracovávám a nechávám jim jejich původní podobu, právě proto je každý kousek z mé dílny originál, který nebude mít nikdo jiný.
  • K finálnímu dotvoření šperku využívám komponenty z nerezové či chirurgické oceli. Všechny materiály nakupuji u ověřených českých výrobců.
  • Mým hlavním posláním je vyrábět originální šperky, které budou nevšední, ale zároveň nositelné pro každý den i příležitost.

Dárkové poukazy

  • Stojíte před výběrem toho pravého dárku, ale váháte, který produkt z mé nabídky by udělal největší radost? Věnujte dárkový poukaz, a nechte obdarovaného vybrat si šperk či minerál podle svého pocitu, který ho osloví nejvíce. 

Minerály

  • Kromě šperků na mém e-shopu najdete také minerály, které jsou milou drobností, která potěší každého. Kromě toho že zútulní váš domov, jej také očistí od špatných energií a nastolí v něm klidnou atmosféru.

Každou objednávku balím pečlivě a s láskou

Dávám si záležet na tom, aby už samotné rozbalování bylo zážitkem. Pokud šperk ode mě pořizujete jako dárek, ušetří vám spoustu času. Každý je totiž dárkově zabalen a zcela připraven k darování.

šperková
krabička

z pevného kartonu, vyplněná molitanem, může sloužit jako mini šperkovnice

instrukce, jak o šperk pečovat

ke každému šperku přidávám kartičku se základními instrukcemi, jak se o cínovaný šperk starat

saténová
mašlička

protože na detailech záleží, každá krabička je na závěr ovázaná decentní saténovou mašličkou